Aerdenhout & Omstreken: Hét verschil tussen naar huis gaan en thuiskomen!
Aan het einde van het jaar wordt het stil in huizen die net zijn verkocht, warm in huizen die net zijn gevonden en verwachtingsvol in huizen die nog dromen van een volgende eigenaar. Een mooi moment om even pas op de plaats te maken. Om terug te kijken op een jaar vol gesprekken aan de keukentafel en op beslissingen die vaak over meer gingen dan alleen stenen en toekomstige sleuteloverdrachten.
Dank voor het lezen van het Adagium van de makelaar, voor uw reacties, de herkenning, de aanvullingen en de opbouwende kritiek. Het maakt deze reeks tot wat zij is; een gedeeld verhaal over wonen, vakmanschap en waarom Kennemerland zo’n fijne plek is om thuis te komen.
Voor nu wens ik u warme feestdagen en een nieuw jaar met voorspoed, goede gezondheid en een plek die vooral goed voelt. En mocht u in 2026 denken: hier zit een verhaal, weet dat uw suggesties altijd welkom zijn. Sommige huizen verkoop je, over andere mag je verhalen…. ik luister graag!
Gerelateerde Nieuwsberichten
Endymion hier wint uitleg het van aanprijzing
16-2-2026 —
Endymion is geen villa die zich in één oogopslag prijsgeeft. Bij aankomst overheersen rust en symmetrie; het vernuft openbaart zich pas daarna. Het complex werd in 1910 ontworpen door H.Th. Wijdeveld, een architect, die klassieke ordening wist te verbinden met abstractie en maatvoering. Geen decoratie om de decoratie, maar beheerste architectuur waarin elke ingreep functioneel en leesbaar is.
Kennemerland: waar het leven al eeuwen in bloei staat.
6-2-2026 —
Zodra in Kennemerland het eerste groen terugkeert, gebeurt er iets bijzonders. De duinen kleuren weer zacht, de oude lanen lopen uit en in de Haarlemmerhout lijkt het licht ineens vriendelijker door de uitlopende takken te vallen. Wie hier woont, weet: dit is waarom we blijven.
Een tik van de molen.....
24-1-2026 —


